Ceny usług przeprowadzkowych.


Cennik na przeprowadzki Kraków oraz transport mebli tanioCennik usług nie ma charakteru oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszystkie ceny są cenami netto.

  • transport rzeczy i towarów na terenie Krakowa (samochód + kierowca) – 120zł/h;
  • przeprowadzka na terenie Krakowa do dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy) – 200zł/h;
  • przeprowadzka na terenie Krakowa powyżej dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy) – 180zł/h;
  • transport / przeprowadzka poza granicę miasta Krakowa – 4zł/km (liczone w jedną stronę);
  • wynajem samochodu do przeprowadzki + dwóch tragarzy bez limitu godzin – 1200zł/samochód;
  • transport / przeprowadzka rzeczy ciężkich (sejfy, pianina) wycena indywidualnie;
  • przeprowadzki międzymiastowe / zagraniczne wycena indywidualnie w zależności od ilości kilometrów;
  • duże przeprowadzki (jednorazowo 2 samochody lub więcej) oraz przeprowadzki powtarzalne (stali klienci, obsługa firm) wycena indywidualnie.

Na podstawie ilości rzeczy jesteśmy wstanie podać przybliżoną cenę za usługę.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do kwoty 50 tys zł i do tej kwoty odpowiadamy za szkody. W przypadku wyższej wartości transportowanych rzeczy zalecane jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w czym możemy pomóc.
Czas realizacji – usługę zwyczajowo jest realizowana w ciągu 48h.


Przechowalnia rzeczy / magazynowanie mienia

Jeżeli brakuje Ci miejsca na swoje rzeczy możemy Ci pomóc. Posiadamy własny ocieplany magazyn, w którym możemy przechować Twoje mienie. Cena za przechowywanie rzeczy wynosi maksymalnie 60zł za wykorzystany metr powierzchni magazynowej i jest ustalana indywidualnie, w zależności od ilości rzeczy oraz czasu przechowywania. Wszystkie rzeczy wcześniej odpowiednio zabezpieczamy folią bąbelkową lub folią stretch.


Utylizacja / wywóz śmieci

Dokonujemy utylizacji ładunków przeznaczonych na śmietnik w ramach usługi transportu. Cena za rzeczy do utylizacji wynosi od 80zł/m3 w zależności od rodzaju odpadów.


Promocje i rabaty na usługi przeprowadzki i transport w mieście Kraków

  • Tragarz – Przeprowadzki na Facebooku

Z okazji otwarcia strony na Facebooku dla wszystkich Klientów, którzy polubią oraz udostępnią naszą stronę na swoim profilu – 10% zniżki! Oferta dotyczy zamówień na usługi za minimum 500zł i nie łączy się z innymi promocjami. Podczas rozmowy telefonicznej poinformuj naszego przedstawiciela, iż przysługuje Ci należny rabat. Zapraszamy!

  • Zamów przeprowadzkę z 3-tygodniowym wyprzedzeniem

Planujesz przeprowadzkę w Krakowie ? Zamów usługę w naszej firmie a my przyznamy Ci 10% rabatu na każdą usługę zamówioną z minimum 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Oferta dotyczy zamówień na usługi świadczone na terenie małopolski za kwotę minimalną 500zł i nie łączy się z innymi promocjami.