Ceny przeprowadzki międzynarodowej w firmie Tragarz


Cennik przeprowadzki międzynarodowe

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak przygotować się do przeprowadzki za granicę. Dzisiaj zajmiemy się kalkulacją kosztów związanych z tą usługą. Staramy się szczegółowo wyjaśnić jak wyceniamy nasze usługi. Poniżej przygotowaliśmy kilka przykładów oraz koszty związane z przeprowadzką zagraniczną dla trzech różnych miejscowości.

Ceny przeprowadzki międzynarodowej

Głównym czynnikiem decydującym o cenie przeprowadzki jest odległość oraz czas poświęcony na realizację zlecenia. Opłaty drogowe czy inne dodatkowe koszty typu dieta dla pracowników, nocleg itp. stanowią niewielki procent z całej sumy kosztów (zazwyczaj w granicach 10-12%). Stawka kilometrowa w firmie Tragarz Przeprowadzki wynosi 4,20zł netto i jest liczona w jedną stronę. Z tych wpływów zapewniamy Państwu niezawodny tabor oraz ubezpieczenie ładunku. Załadunek oraz rozładunek rzeczy to kwoty rzędu 500 – 1000zł, w zależności od warunków na miejscu tj. piętra, dostęp do windy, możliwość podjazdu pod budynek. Czas realizacji usługi jest w kalkulowany w stawkę kilometrową, w związku z tym nasi Klienci nie ponoszą z tego tytułu dodatkowych kosztów. Ostatnim czynnikiem są koszty drogowe (autostradowe).

Przykładowe kalkulacje na przeprowadzki zagraniczne

4,20zł/km liczone w jedną stronę + załadunek i rozładunek 500-1000zł + koszty autostrad

  • Trasa Kraków – Monachium (ok 950km)

(4,20zł x 950km) + 500zł = 4490zł

  • Trasa Kraków – Paryż (ok 1600km)

(4,20zł x 1600km) + 500zł = 7220zł

  • Trasa Kraków – Berlin (ok 600km)

(4,20zł x 600km) + 500zł = 3020zł

 

Powyższe przykłady zostały skalkulowane przy założeniu dwóch pracowników, zabezpieczeniu ładunku, załadunku oraz rozładunku. Chcielibyśmy zaznaczyć jednak, że każda przeprowadzka jest inna, a ostateczna różnica cen dwóch różnych przeprowadzek, na tej samej trasie, może wynosić nawet 800zł. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami, w celu przedstawienia indywidualnej oferty dla Państwa.

 

 

Jeżeli artykuł spodobał Ci się, udostępnij znajomym: