Dlaczego warto przeprowadzić się do Krakowa ?


Zastanawiasz się nad przeprowadzką do Krakowa ? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę pięciu powodów, dlaczego Kraków to dobry wybór. Zapraszamy.

Sukiennice w KrakowiePo 1 – Kraków to najpiękniejsze miasto w Polsce

Stare Miasto, Kazimierz, Wawel, Sukiennice – to tylko niektóre z miejsc jakie oferuje nam to magiczne miasto. Niezliczona ilość knajpek oraz pubów – każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby szukające rozrywki odnajdą się na Krakowskim Rynku. Natomiast Ci, którzy w spokoju wolą delektować się dobrą kawą zapraszamy na Kazimierz.

Po 2 – Przeprowadzasz się do Krakowa ? Na pewno znajdziesz pracę.

Według wskaźników na temat bezrobocia, w Krakowie wynosi on 5,2% i jest jednym z najniższych w kraju (według raportu z 2014 roku). Warto więc pod uwagę wziąć Kraków jako miasto, które oferuje duże możliwości rozwoju zawodowego.

Po 3 -Kraków na rowerze

Kraków to miasto bardzo przyjazne rowerzystom. Z roku na rok widać, że co raz więcej osób przesiada się na te ekonomiczne środki transportu i to nie tylko czysto rekreacyjnie. Co rok powstaje co raz więcej tras rowerowych, a najpopularniejszymi miejscami odwiedzanymi przez rowerzystów są Bulwary Wiślane, Błona, Tyniec czy Las Wolski.

Widok na TatryPo 4 – Blisko w góry

Przeprowadza do Krakowa daje ogrom możliwości na weekendowe wypady poza miasto, ze względu na swoje położenie. Beskidy oraz Tatry to jedne z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju i każdy miłośnik turystyki górskiej doceni Kraków, jako miasto w którym warto zamieszkać.

Po 5 – Edukacja

Wysoki standard krakowskich uczelni powoduje, iż studiują tu osoby praktycznie z całego świata, by potem przeprowadzić się do Krakowa. Warto tutaj zaznaczyć, że Uniwersytet Jagielloński to jedna z najstarszych uczelni w całej Europie, a sam Kraków często nazywany jest „miastem studenckim”.

 

Zamierzasz przeprowadzić się do Krakowa ? Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej http://tragarz.krakow.pl/

 

 

Jeżeli artykuł spodobał Ci się, udostępnij znajomym: