Materiały do przeprowadzki


materiały do przeprowadzki

Chcąc świadczyć profesjonalne usługi przeprowadzkowe, każda szanująca się firma powinna posiadać odpowiednie zaplecze. Począwszy od nowoczesnego i niezawodnego taboru, po przez doświadczenie i zaangażowanie pracowników, kończąc na materiałach do realizacji usług. W tym artykule opiszemy to ostatnie. Niezwykle ważnym dla nas elementem jest, aby każdy nasz Klient czuł, że powierzone nam mienie jest w pełni bezpieczne w „naszych rękach”. Poniżej przedstawiamy listę materiałów, jakie używamy podczas przeprowadzki.

  • Folia stretch – podstawowe zabezpieczenie towaru stosowane przez firmy przeprowadzkowe. Przedmioty i pudła zabezpieczone folią stretch są chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. Folia stretch doskonale stabilizuje meble, szczególnie te wątpliwej jakości, zapobiegając ich rozpadnięciu się podczas załadunku czy transportu.
  • Folia bąbelkowa (pęcherzykowa) – używana przez nas do zabezpieczania antyków, obrazów, przedmiotów wartościowych czy łatwo tłukących się. Odpowiednia do zabezpieczenia elektroniki na czas transportu (folia antystatyczna). Używana przez nas folia bąbelkowa jest w pełni wodoodporna, dzięki temu doskonale nadaje się jako materiał zabezpieczający przed wilgocią (np. podczas magazynowania mebli).
  • Koce filcowe – dodatkowe zabezpieczenie mebli czy urządzeń AGD. Doskonale spisują się przy zabezpieczaniu dużych i niewygodnych rzeczy jak ciężkie szafy, pianina, jako dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym otarciem.
  • Kątowniki tekturowe – znajdują zastosowanie jako materiał zabezpieczający ściany oraz krawędzie w naszych nowych mieszkaniach. Odpowiednio przygotowane miejsce załadunku i rozładunku minimalizuje ryzyko obić do minimum. Szczególnie zalecamy stosowanie w ciasnych korytarzach i pomieszczeniach, jak również uzupełnienie przy zabezpieczaniu mebli.

Dodatkowo na naszym wyposażeniu znajdują się taśmy pakowe, pudła kartonowe czy worki foliowe, aby każda przeprowadzka przebiegła bez niespodzianek. Już nie musisz martwić się zbyt małą ilością kartonów, czy worków do spakowania odzieży, ponieważ wszystkie materiały wymienione wyżej zawsze posiadamy przy sobie. Miejsca szczególnie narażone na obicia (ściany, ciasne ciągi komunikacyjne) odpowiednio zabezpieczamy kartonami.

W niedługim czasie mamy w planie wprowadzić do sprzedaży tzw. „zestawy przeprowadzkowe„. W zestawie takim znajdzie się wszystko co potrzebne, do samodzielnego spakowania się przed planowaną przeprowadzką. Klienci zaopatrujący się w tego typu zestawy zaoszczędzą czas, na szukaniu materiałów po sklepach, oraz obniżą cenę przeprowadzki, ponieważ dobrze przygotowane rzeczy do transportu to jeden z czynników obniżających czas realizacji zlecenia.

 

 

Jeżeli artykuł spodobał Ci się, udostępnij znajomym: