Opinie o firmie Tragarz Przeprowadzki


Opinie o firmie Tragarz Przeprowadzki KrakówStaramy się, aby jakość usług świadczonych przez firmę „Tragarz” ciągle rosła. Dlatego też jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystkie komentarze pozostawione na naszych profilach w portalach społecznościowych. Wszystkim firmom oraz osobom prywatnym chcielibyśmy również podziękować za dotychczasową współpracę z nami. To dzięki Wam wypełniamy naszą misję dążąc do doskonałości.

 

Firma bardzo profesjonalna, miła obsługa, pomoc i wsparcie w tej trudnej chwili 🙂 Panowie zagwarantowali pudełka na kilka dni przed przeprowadzką co umożliwiło sprawne spakowanie. Dopasowali się do terminów i godzin spotkań zarówno przy dostarczaniu i odbiorze pudeł. Wszystko przeniesione bez uszkodzeń, sprawnie i szybko. Polecam gorąco!

Angelika K.

 

Pełen profesjonalizm. Szybko, sprawnie i dokładnie. Bardzo dziękuję. POLECAM wszystkim, którzy bez stresu chcą się przeprowadzić.

Monika Pł-k.

 

Przechowanie mebli na czas remontu. Wybrałem firmę Tragarz ponieważ była najkorzystniejsza cenowo. Wszystko przebiegło wzorowo. Na pewno polecę znajomym. Serdecznie pozdrawiam!

Michał P.

 

szybko, sprawnie, kulturalnie, w dobrej cenie

Mateusz K.

 

Polecam! przeprowadzka całego mieszkania + wywóz śmieci po remoncie szybko, sprawnie, punktualnie. Bardzo konkretny kontakt już na etapie zamawiania usługi co w dzisiejszych czasach jest rzadkością

Monika B.

 

Super sprawnie!! Cała przeprowadzka zajeła 1,5h razem z dojazdem. Polecam

Gosia W.

 

Szybko, sprawnie, konkretnie i sympatycznie! Na pewno jeszcze nie raz będę korzystać. Polecam!

Julia D.

 

Super. Szybko, sprawnie, panowie pozytywnie nastawieni.

Agnieszka M.

 

I can recommend them, who is going to plan to move and needs help! They are really quick and precise. I was satisfied with their services!

Gabor S.

 

Super firma. Polecam !!!!!!!

Agnieszka O.

 

Dzisiaj tj 02.03.2016 mieliśmy okazję skorzystać z usług firmy Tragarz-Przeprowadzki. Wysłałem maile do 3 firm jakiej usługi potrzebuje i tylko „ta” firma odpowiedziała w ciągu jednego dnia, reszta totalna olewka mimo że promują się na maksa a strony www wypasione. Zasugerowałem się opiniami z Google i nie pomyliłem się. Cena przystępna, byli punktualni co do minuty, szybko zapakowali i przewieźli rzeczy. Poszło gładko i szybko co dla mnie było bardzo ważne. Polecam

Bartłomiej Cz.

 

Super sprawa przeprowadzka, mimo wielu ciężkich przedmiotów Panowie uwinęli się naprawdę szybko, plus za podejście do przewożonych rzeczy – wszystko zostało przeniesione uważnie i nic się uszkodziło. Polceam

Bożena L.

 

Przeprowadzka + przechowanie mebli na czas remontu. Wybrałam firmę Tragarz ponieważ była najkorzystniejsza cenowo. Wszystko przebiegło wzorowo. Na pewno polecę znajomym. Serdecznie pozdrawiam!

Kornelia P.

 

Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, przeprowadzka całego biura z Krakowa do Warszawy, Polecam wszystkim.

Tomek K.

 

Very good service! The staff is fast, efficient and polite. Good value for money.

Dmitri R.