Przeprowadzki Firm


przeprowadzki firm kraków tragarz biuroDoskonale zdajemy sobie sprawę, że przerwa w funkcjonowaniu Twojej firmy to straty, nierzadko liczone w dziesiątkach tysięcy złotych. Dlatego też do każdej przeprowadzki firmy lub biura podchodzimy indywidualnie, tworząc plan działań na każdy dzień przeprowadzki. Dysponując odpowiednim zapleczem do realizacji zlecenia oraz współpracując z osobami o odpowiednich kwalifikacjach jesteśmy w stanie wykonać co zostało zaplanowane w sposób profesjonalny.


Plan przeprowadzki podstawą do sukcesu

Przeprowadzki firm wykonujemy głównie w weekendy oraz godziny nocne, aby nasza obecność nie wpływała negatywnie na funkcjonowanie firmy. Jeżeli tylko jest możliwość pracy w dni powszednie to jesteśmy na to gotowi. Doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie odpowiedniego schematu działań, który podczas wstępnych ustaleń przedstawiamy naszemu klientowi. Wszystkie niezbędne materiały do realizacji przeprowadzki dostarczamy odpowiednio wcześniej. Na tym etapie poznajemy też oczekiwania klienta dotyczące konkretnych działań z naszej strony podczas przeprowadzki firmy.


Bezpieczne przeprowadzki firm

Niezwykle ważnym elementem podczas przeprowadzki jest prawidłowe zabezpieczenie mebli czy sprzętu elektronicznego, co jest oczywiste, ale również zabezpieczenie miejsca wykonywania usługi. Odpowiednio przygotowane miejsce przeprowadzki, zabezpieczenie wind oraz miejsc narażonych na przypadkowe obicie czy uszkodzenie, to dla nas priorytet. Wychodzimy z założenia, że „lepiej zapobiegać, niż leczyć”. Wykonujemy również szereg usług dodatkowych, które możemy zaproponować naszym kontrahentom podczas przeprowadzki. Są to między innymi usługi montażu i demontażu mebli, usługi związanie z utylizacją zbędnych rzeczy czy magazynowaniem mienia.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia naszej oferty.


Powrót na stronę główną