Przeprowadzki Międzynarodowe


Bezpieczeństwo podczas przeprowadzek międzynarodowych Wraz ze wzrostem zapytań na konkretne usługi świadczone przez firmę Tragarz Przeprowadzki, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę na Przeprowadzki Międzynarodowe. Dysponując dwoma samochodami o łącznej przestrzeni załadowczej ponad 40m3, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejszą pod względem logistycznym przeprowadzkę.

Przeprowadzka międzynarodowa to bardzo czasochłonne przedsięwzięcie. Biorąc pod uwagę czas na załadunek towaru, przejazd tam i z powrotem oraz powrót, jednemu klientowi trzeba poświęcić nierzadko kilka dni. Dlatego też, tego rodzaju usługę trzeba planować z odpowiednim, przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem.


Doświadczenie i Bezpieczeństwo

Niezwykle ważnym elementem podczas przeprowadzek zagranicznych jest umiejętne załadowanie oraz zabezpieczenie przewożonego mienia. Ze względu na dużą odległość do pokonania, pracownicy firmy przeprowadzkowej odpowiednio zabezpieczą Państwa ładunek, aby bezpiecznie dotarł do celu. Materiały jakie wykorzystujemy do zabezpieczania to: koce, folia stretch oraz bąbelkowa, pasy transportowe. Dobrze ułożone kartony oraz drobne ładunki nie powinny się przemieszczać podczas ruchu pojazdu. Dotychczas zdobyte doświadczenie pozwoli nam zadbać o Państwa rzeczy, jak o nasze własne!

Zarówno podczas przeprowadzek lokalnych jak i międzynarodowych, w naszej ofercie znajdują się inne usługi, które jesteśmy w stanie połączyć i wykonać w trakcie jednego zlecenia. Są to np. usługi montażu i demontażu mebli czy utylizacji. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej firmy oraz sprawdzenia naszego aktualnego cennika.


Powrót na stronę główną