Transport Ekspresowy – Przesyłki Ekspresowe


Ekspresowe zlecenia - Transport i przesyłki w 24h

 

Z dnia na dzień zauważamy co raz większe zapotrzebowanie na tzw. przesyłki ekspresowe wykonywane na terenie naszego kraju. Dysponując dwoma samochodami o przestrzeni ładunkowej 10 euro palet każdy, jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 24 godzin od dokonania zamówienia, nadany towar do dowolnego miejsca w kraju. Na każdy z samochodów możemy załadować 1,5 tony towaru. Nowoczesny i niezawodny tabor w połączeniu z doświadczeniem kierowców, gwarantuje naszym Klientom terminowe dostawy.


Transport ogólnopolski 24h

Nasza baza znajduję się w Krakowie i tutaj też wykonujemy większość naszych usług. Zamawiając usługę Transport Express 24H należy brać pod uwagę czas dojazdu do miejsca załadunku. Głównym wyznacznikiem ceny jest tutaj ilość kilometrów do pokonania, opłaty drogowe oraz czas spędzony na załadunku i rozładunku towaru. Podczas wykonywania dla Państwa usługi nie dopuszczamy do opóźnień. Satysfakcja oraz zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego jeszcze przed realizacją zlecenia ustalamy wszystkie szczegóły, które później realizujemy.


Współpraca z firmą Tragarz Przeprowadzki

Dla innych firm z naszej branży oferujemy możliwość współpracy w formie wypożyczenia samochodu z kierowcą. Jeżeli przydarzyła Ci się niespodziewana sytuacja, która w jakikolwiek sposób nie pozwala wywiązać się z umowy, lub bardzo to utrudnia, zadzwoń do nas. Oferujemy naszą pomoc w każdym przypadku, gdy tylko posiadamy wolne samochody. Sprawdź również nasze usługi dodatkowe, jakie jesteśmy w stanie zaoferować.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności samochodów w wybranym miejscu.


Powrót na stronę główną