Transport Mebli Kraków


Bezpieczny transport mebli, towarów, pianin, sejfów, antyków tylko z Tragarzem

 

Transport Mebli Kraków – usługa realizowana przez ekipę Tragarz – Przeprowadzki, to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących usług transportowych na terenie Krakowa i okolic. Oferta wyróżnia się na tle innych, ponieważ jest wykonywana dużo szybciej, niż np przeprowadzka kompleksowa, więc koszt wykonania usługi jest proporcjonalnie niższy. Dla Państwa wygody, wykonując zlecenie możemy połączyć Transport wraz z montażem lub demontażem mebli.


Transport Mebli – Dla kogo ?

Usługa transportu mienia i towarów dedykowana jest przede wszystkim dla osób przeprowadzających się, które we własnym zakresie przetransportują swoje rzeczy do nowego lokum (paczki, kartony, rzeczy osobiste), natomiast rzeczy ciężkie i niewygodne pozostawią nam. Przewożąc nawet kilkanaście sztuk mebli, przy odpowiednich warunkach (dogodny podjazd pod miejsce załadunku, nie wysokie piętra, winda), bardzo często mieścimy się w czasie 2h. Pomagamy przy transporcie mebli i towarów z lokalnych sklepów i marketów (Transport Ikea Kraków, Transport Agata Meble Kraków, Transport Castorama Kraków) jak również przyjmujemy zlecenia na transport ogólnopolski i międzynarodowy.


Bezpieczny Transport

Każdy przewożony przez nas towar zostaje odpowiednio zabezpieczony (na wyposażeniu samochodu znajdują się koce, folia stretch, kartony, pasy transportowe), a dodatkowo dla Państwa spokoju i bezpieczeństwa, posiadamy ubezpieczenie od uszkodzeń podczas transportu na kwotę 50,000 tys złotych. Nasze usługi realizujemy zawsze na czas, ponieważ satysfakcja i zadowolenie Klienta są dla nas najważniejsze, a odpowiednie zaplecze oraz nowoczesny tabor gwarantują realizację każdego zlecenia bez przeszkód. Zapraszamy!


Powrót na stronę główną