Usługi dodatkowe


Świadczymy usługi montażu mebli, pomocy w załadunku oraz rozładunku i wiele innych

Chcąc nadążyć za stawianymi wymaganiami, firma Tragarz – Przeprowadzki Kraków dodaje do swojej oferty co raz to różniejsze usługi jakie jest w stanie zrealizować. Pozwala to naszym klientom zaoszczędzić czas oraz obniżyć koszty realizacji usługi w przypadku, gdy wykonujemy ich więcej niż jedną. Poniżej lista usług jakie możemy zaoferować firmom oraz osobom prywatnym. Jeżeli tylko nas potrzebujesz, zadzwoń i zapytaj, na pewno pomożemy!

  • transport rzeczy i towarów

czyli wypożyczenie samochodu z kierowcą, na godziny lub na cały dzień. Rozwiązanie idealne przy transporcie niewielkiej ilości rzeczy lub jeżeli chciałbyś przeprowadzić się samodzielnie. Kupiłeś/-aś nową sofę ? Potrzebujesz transportu ze sklepu do domu ? Sprawdź nasz cennik dotyczący usług transportowych, pomoc kierowcy w cenie!

  • załadunek, rozładunek

pomagamy w załadunku lub rozładunku Tobie lub Twojej firmie, do dyspozycji osoby na co dzień pracujące przy przeprowadzkach, zadzwoń do nas i zapytaj i aktualną ofertę na wynajęcie Tragarzy na godziny!

  • montaż i demontaż mebli

potrzebujesz pomocy przy demontażu mebli ? A może montaż nowej kuchni ? Na naszym wyposażeniu znajduje się zestaw narzędzi potrzebnych przy tego typu pracach. Razem zrobimy to szybciej 🙂 Oferta dotyczy zarówno prac podczas przeprowadzki, jak i samego montażu przy zakupie nowych mebli. Możesz połączyć usługi transportu + montaż oszczędzając przy tym zarówno swój czas jak i koszty wykonania usługi!

  • przechowalnia rzeczy

brakuje Ci miejsca na swoje rzeczy ? Możemy Ci pomóc. Posiadamy własny murowany magazyn, w którym możemy przechować Twoje mienie zabezpieczone folią lub kartonami;

  • utylizacja śmieci

dokonujemy utylizacji ładunków przeznaczonych na śmietnik w ramach usługi transportu. Sprzątamy piwnice, strychy i garaże. Większą ilość makulatury lub złomu wywozimy za darmo.


Powrót na stronę główną