Transport Pianin


Transport Pianin i Fortepianów - Tragarz.

Jak zabezpieczyć pianino ?

Transport tak dużego instrumentu jakim jest pianino wymaga od firmy przeprowadzkowej odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia. Stosowane materiały do zabezpieczeń, wózki platformowe oraz odpowiednia wiedza prawidłowo wykorzystana podczas transportu pianina, to klucz do sukcesu. Do realizacji zlecenia zazwyczaj potrzebne są cztery osoby, ze względu na wagę instrumentu. Nie tylko pianino musi być zabezpieczone przed uszkodzeniami wynikającymi z przypadkowych otarć o ściany, ale również ciasne korytarze zabezpieczamy w najbardziej newralgicznych miejscach. Stosowane przez nasz zespół zabezpieczenia to: grube koce filcowe oraz folia bąbelkowa owinięta wokół instrumentu, ściany zabezpieczamy grubymi kartonami oraz narożnikami tekturowymi.


Bezpieczny transport pianina

Specjalistyczne pasy do noszenia ciężkich przedmiotów oraz odpowiednio przeszkolona ekipa są gwarantem bezpiecznego załadunku instrumentu na samochód, łącznie ze zniesieniem oraz wyniesieniem na wskazane piętro. Samochód dodatkowo wyposażony jest w windę załadowczą, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia do minimum. Samo pianino jest przez nas podwójnie zabezpieczane, a podczas jazdy unikamy gwałtownych manewrów. W przypadku problemów z wniesieniem pianina na piętro domu (wąskie schody, barierki), bierzemy pod uwagę możliwość wniesienia instrumentu przez taras lub okno na piętrze. Współpraca z firmą dysponującą samochodami z HDS oraz podnośnikami koszowymi pozwala nam na realizację najbardziej nietypowych zleceń.


Jaka jest cena transportu pianin w firmie Tragarz ?

Ze względu na ilość osób potrzebnych do wykonania takiego zlecenia oraz duże gabaryty instrumentu, cena transportu pianin wraz z zabezpieczeniem zaczyna się od 600zł. W przypadku wyboru naszej firmy, prosimy o wcześniejszy kontakt z nami. Po informacji jakie otrzymamy od Państwa na temat warunków w miejscach załadunku oraz rozładunku, dostępnych udogodnień oraz przeszkód, jesteśmy w stanie określić dokładną cenę za usługę.